Menu

Primetime Combat Kings

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Primetime Combat Kings

Výherní Automat Primetime Combat Kings Online ZdarmaPrimetime Combat Kings je jedním z těch nejzábavnějších výherních automatů zdarma, které jste kdy hráli. Tento automat z dílny společnosti Genesis Gaming před vámi otevře nádherné pozadí s ringem, na kterém se budou nacházet symboly hracích karet od 9 až po eso a také tematické symboly. Z nich se zaměřte hlavně na symbol sexy ženy, která má možnost nahradit všechny ostatní herní symboly. Přesně tak, jedná se o wild symbol tohoto automatu.

Další symboly představují zápasníky, kteří mají různou peněžní hodnotu. Jedná se o výherní automat zdarma s velkým rozptylem, který je ale velmi zábavný. My jsme tomuto výhernímu automatu dali plný počet bodů za jeho inovativní téma, které se na trhu s výherními automaty jen tak nevidí.

Výherní Automat Primetime Combat Kings Online Zdarma

 

Při hraní tohoto výherního automatu raději ani nemrkejte, protože by vám mohl ujít některý z velmi důležitých zápasů, které se na 25 výherních liniích odehrávají. Vyhrát můžete až 20 spinů zdarma a všechny vaše výhry získané v rámci této bonusové hry vám mohou vyplatit až pětinásobek vaší sázky. Automat jinak obsahuje spoustu skvělých funkcí. Mimo spinů zdarma je zde bonusová hra a ještě také další bonusová funkce zahrnující kolo štěstí, které pro vás má také spoustu štědrých výher. Scatter symboly i násobitelé jsou zde na každém kroku.

A další výhodou, která tomuto výhernímu automatu přidává na hodnocení, je možnost hraní na stolním počítači nebo mobilním telefonu či tabletu. Zkrátka si tento automat můžete zahrát naprosto na jakémkoli zařízení. Vaše sázky se mohou pohybovat od 0,01 do 50 mincí, což je velmi přívětivý rozsah, který se adaptuje na všechny typy herních rozpočtů. Pokud tedy jste milovníky sportu, akce a výherních automatů zdarma, tak je tato hra určená právě vám.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti