Menu

Classic Fruit

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Classic Fruit

Automat Zdarma Classic Fruits OnlineClassic Fruit je jedním z těch výherních automatů zdarma, které mají klasický styl a jsou vytvořeny speciálně pro milovníky retro výherních automatů zdarma. Mimo to je tento úžasný výherní automat vhodný i pro začínající hráče, kteří ve hraní nemají ještě tolik zkušeností. Jeho pravidla jsou velmi jednoduchá a jasná. V tomto výherním automatu narazíte na spoustu klasických hracích symbolů, jako jsou například třešně, citróny, jablka, švestky a melouny. Mimo to jsou zde i retro bary a sedmičky.

Automat Zdarma Classic Fruit Online

 

Tento výherní automat skvěle funguje jako most mezi minulostí a dneškem. S minulostí je spojen svým designem, ale technická stránka a jeho kvalita je definitivně ze současnosti. Příkladem toho je, že si tento výherní automat můžete spustit na jakémkoli nejnovějším zařízení, jako je například iPad, iPhone, tablet či notebook.

Sázky a výhry na automatu

K dispozici máte celkem 250 možností sázek, proto si tento úžasný výherní automat mohou užít opravdu všichni hráči, nehledě na výši jejich herního rozpočtu. Grafická stránka využívá nejnovější technologie a je naprosto neodolatelná. Tím nejlevnějším ovocem jsou v této ovocné mašině třešně. Tři symboly třešní vám vyplatí 14x vaši sázku zatímco tři melouny vám vyplatí až 54x vaši sázku. Meloun je totiž tím nejhodnotnějším ovocným symbolem tohoto automatu. Ovocné symboly ale ve své hodnotě převyšují symboly zvonů, barů a sedmiček. Samotný symbol sedmičky vám jako ten nejhodnotnější symbol tohoto výherního automatu vůbec může vyplatit až 200x vaši původní sázku.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti