Menu

Lost Island Eyecon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lost Island Eyecon

Automat Lost Island Eyecon Online ZdarmaAbyste si mohli zahrát hrací automat Lost Island, tak se nejdříve musíte vžít do role objevovatele. V této roli se pak budete plavit po širých oceánech a doufat, že narazíte na ostrov plný pokladů.

Automat Lost Island Eyecon Online Zdarma

Tento výherní automat vám přináší možnost odhalit několik opravdových pokladů, takže není naprosto nad čím váhat. Grafická stránka automatu je velmi barevná a na pozadí automatu je vyobrazen pustý ostrov, který se nachází uprostřed oceánu. Na ostrovu je vidět sopka, pod níž se nachází hustá džungle. Válce jsou pak orámovány kameny.

Tento výherní automat má celkem 5 válců a 25 výherních linií. Cílem je získat výherní kombinace na aktivních výherních liniích, za které obdržíte peněžní výhry. Pokud chcete změnit hodnotu své sázky, tak využijte ovládací panel. Změnit můžete i počet aktivních výherních linií. Po každé výhře si můžete nepovinně zahrát hazardní hru a hodnotu své výhry ještě zdvojnásobit.

Herní symboly

Předměty, které byly zapomenuty ztracenou civilizací na pustém ostrově, naleznete v tomto automatu v tabulce výplat. Mezi ty nejběžnější symboly patří pláž, zlatá socha a oltář. Za tyto předměty můžete vyhrát až 200 mincí. Mezi další symboly patří papoušci, tygři, motýli a hadi. Hodnota výher nabízených tímto automatem může dosáhnout až 950 mincí. Wild symbolem je sopka a symbol masky je scatter symbolem.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti