Menu

Love Lines

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Love Lines

Love Lines Automat Online ZdarmaVýherní automat Love Lines je automatovou hrou, která je kompromisem mezi hazardní hrou a video automatem. Hodí se tak pro všechny hráče, kteří si rádi vsadí peníze, ale nemají tolik v oblibě video automaty. Tento výherní automat je velmi jednoduchý, že by ho zvládlo ovládat i malé dítě. Nemusíte se učit nic o spinech zdarma ani přetáčení válců, neboť na nic z toho ve výherním automatu Love Lines nenarazíte. Jedná o naprosto jednoduchý výherní automat bez žádných okolků a celá akce se odehrává na herním poli o velikosti 3×3.

Love Lines Automat Online Zdarma

 

Pokud budete mít dostatečnou výdrž a trošku štěstí, tak vás v tomto výherním automatu čeká spousta výher. A jak je známo, když vyhráváte, tak na ničem jiném vlastně ani nezáleží.

Herní symboly

Pro některé hráče ale výhry nejsou zas tak důležité, hlavní je, že si hru skvěle užívají. V průběhu hry narazíte na tři symboly amorů, kteří jsou veselí a rozpustilí. Jejich křidélka se jim ztrácí v záplavě zlatých vlasů, které ještě skvěle doplňují zlaté róby. Na pozadí je vyobrazena blankytně modrá obloha, po které plynou bílé obláčky. Celá tato scenérie působí dokonale andělsky. Všechny herní symboly jsou v podstatě doplněním tohoto klišé. Narazíte na siluety milenců, bonbóny ve tvaru srdce, milostné dopisy, láhev šampaňského a zamilované srdce. Tento výherní automat se podobá spíše stíracím losům. Vaším úkolem je zakoupit los a mincí setřít celou herní plochu a objevit stejné herní symboly. Cílem je objevit tři stejná zlatá srdce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti