Menu

Fluffy Favourites

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fluffy Favourites

Hrací Automat Fluffy Favourites Online ZdarmaNěkteré děti mají hračku, kterou považují za svoji nejoblíbenější a v podstatě se od ní nemohou odloučit. Výherní automat zdarma Fluffy Favourites je automatovou hrou, která oslavuje celý tento aspekt dětství a připomene nám období, na které jsme už možná dávno zapomněli.

Hrací Automat Fluffy Favourites Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 samostatných válců a 25 výherních linií. Vaše sázky se v tomto automatu mohou pohybovat od 1 až do 20 mincí pro každou výherní linii. Můžete si také nastavit jakýkoli počet aktivních výherních linií od 1 do 25. Po nastavení sázek i počtu výherních linií je na čase roztočit válce a čekat na získání výherních kombinací. Válci můžete točit manuálně nebo můžete využít i režim automatické hry.

Wild symbolem tohoto automatu je růžový slon, který může nahradit všechny ostatní herní symboly. Pomůže vám tak vytvořit mnohem více výherních kombinací a jejich výhry navíc zdvojnásobuje. Mnohem lepší ale je, že tento růžový slon může aktivovat celou řadu spinů zdarma. Toho je možné dosáhnout hned několika způsoby. Stačí na jedné aktivní výherní linii zobrazit tři tyto symboly a vyhrajete 15 spinů zdarma. Za 4 růžové slony získáte 20 spinů zdarma a nakonec za 5 růžových slonů si zahrajete 25 spinů zdarma.

Moderní výherní automaty se mohou seřadit do kategorií podle jejich výplat. Tento výherní automat by patřil do skupiny automatů s velkým počtem výher a velmi strhující hrou. Při aktivaci funkce krabice hraček si budete moci vybrat jednu hračku a vaše výhra může mít hodnotu až 100násobku vaší úvodní sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti