Menu

God Of Gamblers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

God Of Gamblers

Hrací Automat God Of Gamblers Online ZdarmaVýherní automat God of Gamblers je hrou, která se vyznačuje svojí sofistikovaností a vysokou úrovní. Všimnete si hlavně elegantního šarmu, který vás bude touto hrou provázet od jejího začátku, až do jejího konce.

Tento hrací automat neobsahuje žádného boha, který by se vznášel nad válci a pomáhal vám získat výhry. Místo toho se zde objevuje muž ve smokingu, který netrpělivě posedává vedle válců.

Hrací Automat God Of Gamblers Online Zdarma

Tento výherní automat obsahuje všechny běžné herní symboly, které se normálně používají. Hrát tak například budete se symboly hracích karet, horou zlata, cigaretami, točící se kostkou, zlatou zbraní a ruletovým kolem.

Herní funkce

Tento výherní automat vám nabízí 5 válců s 25 výherními liniemi. Na každou výherní linii můžete vsadit pouze jednu minci. Pokud se ale nastavováním svých sázek nechcete zdržovat, tak můžete jednoduše stisknout na tlačítko s označením Max a jedním kliknutím nastavit maximální sázku.

Tento výherní automat neobsahuje progresivní jackpot, k dispozici ale budete mít spoustu jiných speciálních funkcí. Těšit se tak můžete na bonusovou hru, scatter symboly a wild symboly, díky kterým bude celá hra ještě zajímavější. Po každé výhře můžete svoji výhru ještě zdvojnásobit v dodatečné hazardní hře. Jakmile se do hraní tohoto výherního automatu pustíte, narazíte na sexy dívku, která je převlečená do velmi kratičkých šatů. Její funkce je házení kostkou nahoru nebo dolů. Pokud dosáhnete na bonusovou hru, postaví se na stranu a bude čekat na vaše rozhodnutí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti