Menu

Football Mania

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Football Mania

Hrací Automat Football Mania Online ZdarmaJak by se vám líbilo zahrát si fotbal bez nutnosti jít na fotbalové hřiště? Hrací automat online zdarma Football Mania vám to umožní a navíc vám dá šanci na výhru opravdu skvělých cen.
Tento hrací automat představuje neobyčejnou hru s fotbalovým tématem a skvělou grafikou. Všechny části hry se navzájem velmi dobře doplňují. Můžete vidět, že válce jsou zasazeny do fotbalového pole, na jehož konci je vidět fotbalová branka.
Jste fanouškem fotbalu? Jestli ano, tak si jistě zamilujete vizuální stránku této hry. Symboly, objevující se na válcích, zahrnují fotbalové míče, zlaté, stříbrné a bronzové poháry, fotbalisty, brankáře, rozhodčí ukazující žluté karty, fanouškovské šály a čepice, píšťalky, fotbalové lístky a kopačky. Hrací automat Football Mania má devět válců, ale žádnou z klasických hracích linií. Vaším úkolem namísto toho je najít na válcích co nejvíce možných spojených symbolů. Tento automat také nabízí spoustu zajímavých možností výher. Můžete totiž využít dvou jedinečných speciálních funkcí ve formě fotbalového bonusu a fotbalového loterijního bonusu.

Hrací Automat Football Mania Online Zdarma

 

Během hlavní hry musíte sbírat fotbalové míče. Kdykoli se objeví fotbalový míč, přenese se na příslušnou pozici v tabulce fotbalového bonusu, která je umístěna v pravém horním rohu. Jakmile máte všech devět fotbalových míčů v bonusové tabulce, musíte ještě získat alespoň další tři míče k aktivování 9 bonusových her. Míče, které jste si před spuštěním bonusové hry vytočili, zůstanou zablokovány. Každý další vytočený míč během bonusové hry se tak spojí s těmi zablokovanými. Pokud si v bonusovém kole vytočíte alespoň 4 fotbalové míče, získáte příslušnou cenu zobrazenou v tabulce výplat. Fotbalový loterijní bonus se spustí, když si vytočíte tři fotbalové lístky na třech prostředních válcích. Zde máte za úkol vybrat si jeden z lístků a můžete získat štědrou odměnu. Hrací automat zdarma Football Mania je opravu výjimečnou hrou díky svým zábavným speciálním funkcím. Zahrát si ji můžete online, nebo pokud hledáte něco nového a odlišného, zkuste třeba hrát na svém chytrém telefonu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti