Menu

The Love Guru

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

The Love Guru

Výherní Automat The Love Guru Online ZdarmaTento výherní automat zdarma získal inspiraci ze stejnojmenného filmu The Love Guru a setkáte se v něm s hlavními postavami, které vypadají naprosto reálně. Ke hraní budete mít k dispozici 5 válců a maximálně 30 výherních linií. Tlačítkem Lines ale můžete počet výherních linií upravit podle vlastních potřeb od 1 do 30. Nastavit si ale můžete i jiné hodnoty. Změnit můžete hodnotu vsazených mincí i počet vsazených mincí na každou aktivní výherní linii. Násobek všech těchto tří hodnot vám dá dohromady hodnotu celkové sázky. Výhry v tomto výherním automatu získáte za spojení alespoň tří stejných symbolů na výherních liniích, při tom nejvyšší výhry vám přinesou postavy z filmové předlohy automatu.

Výherní Automat The Love Guru Online Zdarma

 

Guru Pitka vám v tomto hracím automatu vyplatí až 1000 mincí za spojení pěti těchto symbolů. Ostatní symboly vám vyplatí 800 mincí a 300 mincí. Na válcích se setkáte i se symboly hracích karet. Wild symbolem je v tomto hracím automatu slon, který dokáže nahradit všechny ostatní symboly mimo bonusový symbol. Wild symbol je tou nejpoužívanější funkcí tohoto výherního automatu zdarma, ale k dispozici máte i dvě další speciální funkce. První z nich je scatter symbol v podobě loga automatu. Za tři a více těchto symbolů zobrazených na válcích získáte okamžité výhry. Druhým scatter symbolem je bonusový symbol, který vás zavede k mnohem zábavnější hře. Budete přeneseni na jinou hrací obrazovku, na které budete mít na výběr z dvanácti krabic. V nich na vás čeká spousta spinů zdarma a okamžitých výher.

No comments

Napsat komentář