Menu

The Love Guru

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Love Guru

Výherní Automat The Love Guru Online ZdarmaTento výherní automat zdarma získal inspiraci ze stejnojmenného filmu The Love Guru a setkáte se v něm s hlavními postavami, které vypadají naprosto reálně. Ke hraní budete mít k dispozici 5 válců a maximálně 30 výherních linií. Tlačítkem Lines ale můžete počet výherních linií upravit podle vlastních potřeb od 1 do 30. Nastavit si ale můžete i jiné hodnoty. Změnit můžete hodnotu vsazených mincí i počet vsazených mincí na každou aktivní výherní linii. Násobek všech těchto tří hodnot vám dá dohromady hodnotu celkové sázky. Výhry v tomto výherním automatu získáte za spojení alespoň tří stejných symbolů na výherních liniích, při tom nejvyšší výhry vám přinesou postavy z filmové předlohy automatu.

Výherní Automat The Love Guru Online Zdarma

 

Guru Pitka vám v tomto hracím automatu vyplatí až 1000 mincí za spojení pěti těchto symbolů. Ostatní symboly vám vyplatí 800 mincí a 300 mincí. Na válcích se setkáte i se symboly hracích karet. Wild symbolem je v tomto hracím automatu slon, který dokáže nahradit všechny ostatní symboly mimo bonusový symbol. Wild symbol je tou nejpoužívanější funkcí tohoto výherního automatu zdarma, ale k dispozici máte i dvě další speciální funkce. První z nich je scatter symbol v podobě loga automatu. Za tři a více těchto symbolů zobrazených na válcích získáte okamžité výhry. Druhým scatter symbolem je bonusový symbol, který vás zavede k mnohem zábavnější hře. Budete přeneseni na jinou hrací obrazovku, na které budete mít na výběr z dvanácti krabic. V nich na vás čeká spousta spinů zdarma a okamžitých výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti