Menu

Xingyun BaoZhu

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Xingyun BaoZhu

Hrací Automat Xingyun BaoZhu Online ZdarmaVýherní automat Xingyun Baozhu vám nabízí 5 válců a 25 výherních linií, na které si můžete vsadit. Volatilita tohoto výherního automatu je velmi nízká a to z něj dělá ten nejlepší způsob, jak strávit Čínský Nový rok. Hráči si mohou užít jackpot v podobě násobitele 3000x a další výhodou je možnost zahrát si tento výherní automat opravdu kdykoli chcete.

Hrací Automat Xingyun BaoZhu Online Zdarma

 

Herní symboly se všechny týkají oslav Čínského Nového roku, proto se připravte na spoustu lampiónů, červených obálek plných peněz, zlatých mincí, petard a tančících draků. Tento výherní automat online byl vytvořen právě tak, aby odrážel všechny typické barvy těchto oslav a animacemi ve vás vyvolal náladu na slavení.

Hráči si mohou sami nastavit, s jakým počtem výherních linií chtějí hrát. Mohou hrát s 1 až s 25 výherními liniemi. Platí při tom, že čím více výherních linií zvolíte, tím vyšší šance budete mít na nalezení výherních kombinací. Výherní kombinace se tvoří ze stejných symbolů ve směru zleva doprava. Roztočit válce je možné s již 0,25 kredity a nejvíce můžete vsadit 12,50 kreditů na každé zatočení.

Speciální herní funkce

Symbol petardy je wild symbolem tohoto výherního automatu, který se zde objevuje na prvním, třetím a pátém válci. Může tak nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit dodatečné výherní kombinace. Každá výhra s wild symbolem bude navíc ztrojnásobena. Wild symbol nemůže nahradit scatter symbol draka, který se může objevit na jakékoli pozici na válcích. Celkem vám přinese až 300násobek vaší sázky. Za tři nebo více draků vyhrajete spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti