Menu

Secrets of Egypt

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Secrets of Egypt

Výherní Automat Secrets of Egypt Online ZdarmaTento hrací automat online nabídne hráčům 5 válců s nastavitelnými výherními liniemi, kterých může být maximálně 10. A právě díky tomu, že je možné výherní linie nastavit manuálně, je tento automat skvělý i pro nové hráče. Mimo to zde na všechny hráče čeká velký počet bonusových funkcí, které je velmi jednoduché využít.

Výherní Automat Secrets of Egypt Online Zdarma

 

Bonusovou hru s 10 spiny zdarma je možné aktivovat pouze zobrazením 5, 4 nebo 3 symbolů pyramidy kdekoli na válcích. Během bonusové hry budou všechny spiny odehrány se stejnou sázkou, kterou byla bonusová hra aktivována. Dosáhnout je tak možné na stejně vysoké výhry. Během bonusové hry také není dovoleno změnit počet výherních linií. Další speciální funkcí tohoto automatu je wild symbol, který má podobu sfingy. Tento symbol může nahradit úplně všechny ostatní symboly mimo symbolu pyramidy. Navíc, když se sfinga účastní výherní kombinace, bude její hodnota zdvojnásobena. Na všech výherních liniích budou hráčům vyplaceny pouze ty nejhodnotnější výhry, které se počítají pouze ve směru zleva doprava.

Symboly

Mezi symboly tohoto výherního automatu nepatří pouze pyramida a sfinga, které představují scatter a wild symboly, ale narazíte také na symboly hracích karet od 10 až po eso. Mezi další tematicky laděné herní symboly patří pták, Anubis, oko boha Ra a egyptský kříž. Výherní automat Secrets of Egypt je velmi zábavnou automatovou hrou a nabídne vám vždy spoustu kvalitní herní zábavy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti