Menu

Fruits Gone Wild

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fruits Gone Wild

Automat Fruits Gone Wild Online ZdarmaVýherní automat Fruits Gone Wild se od ostatních ovocných výherních automatů výrazně liší. Tento automat je totiž pokryt neonovou vrstvou, která mu propůjčuje moderní vzhled a zároveň je obrovským lákadlem pro oči.

Automat Fruits Gone Wild Online Zdarma

 

Symboly tohoto výherního automatu reprezentují různé ovoce a každý ovocný kousek vlastní svůj osobitý design. Pocit a vzhled tohoto výherního automatu je tak naprosto jedinečný a rozhodně byste si něco takové ve spojení s ovocným automatem nepředstavili. Klasická automatová hra se zde tedy mění a přesahuje tradičně nastavené hranice zábavy mainstreamových automatů svojí neuvěřitelnou akčností.

Herní funkce

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 20 výherními liniemi. Jeho součástí je základní hra, se kterou v tomto výherním automatu začnete. Extra funkcemi jsou zde wild symboly. Ty jsou velmi štědré a navíc vám otevřou dveře i ke spinům zdarma. Wild symboly také výrazně usnadní tvorbu výherních kombinací.

Herní symboly

Po získání wild symbolu na aktivní výherní linii se tento symbol může změnit na jakýkoli jiný symbol, který potřebujete k obdržení výhry. Po aktivaci spinů zdarma si užijete točení válců naprosto zdarma. Navíc se můžete těšit na mini hry nebo vložení doplňkové hry.

Tento výherní automat je jednoduchý a pohodový, jak ostatně na první pohled také vypadá. Jeho ovocné symboly mohou ale celou hru změnit na naprostou divočinu a odstartovat hraní na plné obrátky. Jakmile si tento výherní automat zahrajete, budete na tento zážitek vzpomínat ještě hodně dlouho.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti