Menu

Four Fruits 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Four Fruits 2

Four Fruits 2 Automat Online ZdarmaStejně jako i první verze tohoto automatu je i výherní automat Four Fruits II velmi vzrušující hrou plnou žolíků, sedmiček, zvonů a samozřejmě i ovoce. Jedná se o čtyřválcový výherní automat se třemi řádky a 10 výherními liniemi. Mezi symboly pak nebude chybět ani wild symbol žolíka, který v tomto automatu může zastoupit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací.

Funkce výherního automatu
V tomto výherním automatu budete mít k dispozici také 2×2 bonus. Jedná se o symbol, který aktivuje doplňkové hry a také zvyšuje počet výherních linií na 54. Tradičně má hrací automat Four Fruits II 10 výherních linií, ale to může být díky této funkci změněno. Vaše sázky, od kterých se následně bude odvíjet i úroveň vašich výher, si můžete nastavit podle sebe. Při hraní se pak můžete setkat i s dalšími funkcemi, jako jsou lepivé spiny, jackpoty, spiny zdarma a bonusy.
Součástí této automatové hry je i scatter symbol. Mezi speciální ovládací funkce pak patří automatické roztáčení válců, které můžete využít naprosto kdykoli. Automat Four Fruits II si můžete zahrát na stolním počítači nebo také na tabletech či chytrých telefonech. Využijte tak komfort a zahrajte si tuto skvělou automatovou hru přímo z pohodlí vašeho domova.

 

Four Fruits 2 Automat Online Zdarma

 

Herní symboly
Tento výherní automat obsahuje celkem čtyři různé ovocné symboly. Jsou to melouny, hrozny, jablka a pomeranče. Bonusově ale můžete narazit i na symboly citrónů a rajčat. Neovocné symboly zde zastupují tradiční zvony a sedmičky. Pokud máte rádi napětí, pak si rozhodně zahrajte tento výherní automat s těmi nejvyššími sázkami a počkejte si na neuvěřitelné výhry.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti