Menu

Cleopatra GI

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cleopatra GI

Hrací Automat Cleopatra GI Online ZdarmaStaří Egypťané byli známí pro jejich pyramidy, úžasná umělecká díla a první psané písmo. Dědictví starých Egypťanů tak bude žít navždy a s ním i legendy o egyptské královně Kleopatře. Tato královna vládla Egyptu pouze krátkou dobu, ale za její vlády se stala spousta událostí, které dodnes inspirují celou řadu tvůrců výherních automatů.

Hrací Automat Cleopatra GI Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců, tři řádky a 50 výherních linií. Ovládání automatu je velmi jednoduché a naučíte se to během pár okamžiků. Naprosto všechny ovládací prvky můžete jednoduše najít v menu, které je hned vedle válců.

Počet výherních linií je fixní, proto mají hráči pouze omezené možnosti nastavení sázek. Sázky lze změnit nastavením hodnoty vsazených mincí a mohou se pohybovat od 1,50 mincí až do 2500 mincí. Hraní s tou nejvyšší sázkou má jednu výraznou výhodu. Můžete se těšit z těch nejvyšších možných výher. Za 4 symboly královny Kleopatry vyhrajete 100násobek vaší sázky. Vysoké výhry také získáte za spojení pěti symbolů hracích karet, které se k tématu váží svým vzhledem s egyptskými detaily.

Speciální herní funkce

Při hraní se zaměřte hlavně na tři speciální symboly. Scatter symbolem je zlatý leopard. Za tři tyto symboly získáte spiny zdarma. Během spinů zdarma můžete také spustit bonusovou hru. K tomu budete potřebovat minimálně tři bonusové symboly. A nakonec je zde i wild symbol, který má podobu brouka skaraba.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti