Menu

Lady In Red

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lady In Red

Výherní Automat Lady In Red Zdarma OnlineLady in Red je dalším tematickým video automatem od společnosti Microgaming. Pokud jste alespoň ve středních létech, tak pro vás je název Lady in Red jistě synonymem pro Britsko-Irského skladatele Chrise de Burgha. Tento sofistikovaný ekvivalent v podobě kasinové hry má však s tímto nadčasovým hitem máloco společného.

Výherní Automat Lady In Red Zdarma Online

 

Dáma v červeném, v podání společnosti Microgaming, je úchvatnou zrzkou s dlouhými bílými saténovými rukavičkami zpívající u staromódního mikrofonu. Hra je zasazena do prostředí starého jazzového klubu, kde tato hlavní pěvkyně na jevišti tiše brouká do mikrofonu. Cíl této hry je stejný jako u všech ostatních. Musíte si vytočit výherní kombinaci, abyste získali nějaké výhry. Pokud se vám podaří získat jackpot na všech 25 výherních liniích, vyhrajete královských 12 500 mincí.

Tato hra by měla uspokojit i ty nejnáročnější hráče. V nabídce je spousta volných zatočení se štědrým násobitelem třemi doprovázená řadou velmi hodnotných symbolů. Jistě by byl dobrý ještě nějaký další bonus, ale i tak má výherní automat Lady in Red tolik šťávy, že bývá skvěle hodnoceným automatem v celé řadě kategorií. Evidentně tak stojí za to tento vysoce populární automat vyzkoušet.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti