Menu

Funky Fruits Farm

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Funky Fruits Farm

Hrací Automat Funky Fruits Farm Online ZdarmaFunky Fruit je výherním automatem s ovocným tématem, který pochází z dílny společnosti Playtech. Rozvržení hrací plochy tohoto automatu je 5×5 a prostředí, ve kterém se hrací plocha nachází, připomíná typickou písečnou pláž s blankytně modrou oblohou a klidným mořem. Jednotlivé symboly jsou umístěny na velkou dřevěnou desku, která nahrazuje válce. Po pravé straně válců je obrovská sklenice s brčkem, ve které se nachází ovládací tlačítka, aktuální hodnota jackpotu, vaše sázky a výhry. Na druhé straně válců je do písku zapíchnuté surfařské prkno, které obsahuje informace o hře.

Hrací Automat Funky Fruits Farm Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma na vás bude celkově působit velmi dobře. Obsahuje srandovní animace, jednoduchou hru a nabídne vám skvělou zábavu. Jednotlivé symboly vypadaní komicky a narazit můžete na melouny, švestky, ananasy, pomeranče, citróny a třešně. V tomto automatu není nutné stejné symboly spojovat pouze horizontálně, protože výhry získáte i za vertikální výherní kombinace. Výherní kombinace se nemohou tvořit pouze diagonálně. Při získání pěti nebo více stejných symbolů aktivujete násobitele výher, který bude přičten k vaší sázce.

Jackpot

Podle výše vaší sázky budete moci získat určité procento nabízeného jackpotu. Za jeden kredit získáte 10 % z jackpotu, Za dva vsazené kredity vyhrajete 20 % jackpotu, atd. Při sázce 10 kreditů máte možnost vyhrát celou hodnotu jackpotu.

Pokud chcete dosáhnout až na jackpot, musíte na válcích spojit minimálně osm symbolů třešní. Pamatujte si, že celý jackpot získáte pouze při maximální sázce. Pokud vsadíte 7 kreditů, tak máte šanci získat 2000x hodnotu vaší sázky. Za 6 kreditů vyhrajete 500x hodnotu vaší sázky a 5 kreditů vám přinese maximálně 50x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti