Menu

Caribbean Holidays

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Caribbean Holidays

Výherní Automat Caribbean Holidays Online ZdarmaCo vám přijde na mysl, když zmíníme Karibik? Není to náhodou pláž a ranní úsvit slunce společně s výherním automatem? Caribbean Holidays je výherní automat zdarma, který spojil vše zmíněné do jedné jediné hry. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších her společnosti Novomatic. Caribbean Holidays nemá pouze jednu, dvě nebo tři výherní linie, ale hned 20 a k tomu navíc 5 válců. Proto se jedná o jednu z nejvíce vyplácejících her, která vás udrží u hraní opravdu dlouho. Podobné hry od stejného výrobce jsou Hot Chance a Queen of Hearts.

Výherní Automat Caribbean Holidays Online Zdarma

 

Když budete příliš unaveni na roztáčení těchto válců, můžete si spustit automatickou hru a nastavit si až 45 zatočení. Ovládání hry je velmi jednoduché a načítání trvá necelou jednu minutu. Klidně si tak můžete užít hraní v pohodlí vašeho domova a připomínat si u toho vaši návštěvu Karibiku.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti