Menu

African Simba

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

African Simba

Hrací Automat African Simba Zdarma OnlineAfrican Simba je výherní automat zdarma online , který nám přináší společnost Novomatic. V tomto výherním automatu si můžete užít tématu afrického safari. Symboly tuto hru skvěle doplňují a jsou samozřejmě také laděny do safari tématu. Takže pokud máte africké safari rádi, rozhodně tuto hru vyzkoušejte. Je velmi oblíbená a díky tomu, že se pro její hraní nemusíte registrovat ani vkládat vlastní peníze, je ideální hrou pro volné chvíle v kanceláři. Také si můžete zahrát podobné hry od společnosti Novomatic jako například African Simba II a Attila.

Hrací Automat African Simba Zdarma Online

 

Jedná se o výherní automat s 25 výherními liniemi, který obsahuje opravdový wild symbol ve formě ohromného lva, který je také hlavní postavou celé hry. Dalším speciálním symbolem je scatter symbol, který na sebe v této hře vzal podobu hory. Celkově tato hra nabízí opravdu zábavnou zkušenost.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti