Menu

Sizzling Hot Quattro

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sizzling Hot Quattro

Hrací Automat Sizzling Hot Quattro Online ZdarmaSpolečnost Novomatic neustále ukazuje svoji vášeň pro vyrábění výherních automatů s ovocným tématem a tento automat vypadá jako další z této dlouhé řady. Když se na něj ale podíváte zblízka, zjistíte, že Sizzling Hot Quatro se žádnému jinému ovocnému automatu vůbec nepodobá. Jedinečnost tohoto automatu zajišťuje jeho obrazovka, která je rozdělena na čtyři části. V každé z těchto částí naleznete jednu sadu válců a výherních linií. A tím nejlepším je, že Sizzling Hot Quatro je výherním automatem zdarma. Znamená to, že váš rozpočet pro hraní této hry je nekonečný.

Hrací Automat Sizzling Hot Quattro Online Zdarma

 

Takže každá ze čtyř obrazovek má 5 válců a celkově máte k dispozici 20 výherních linií. Výhodou toho všeho je, že můžete vyhrát v závislosti na tom, jaké symboly se vám zobrazily na všech čtyřech sadách válců. Když jste si například vytočili výherní kombinaci sedmiček na všech čtyřech obrazovkách, pak získáte navíc speciální bonus.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti