Menu

Hold Your Horses

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hold Your Horses

Výherní automat Hold your horses zdarmaAnglický výraz hold one’s horses znamená zachovat klid. Nicméně si opravdu nemyslíme, že pro získání výhry v tomto výherním automatu budete muset zachovat klid. Hold Your Horses je dalším výherním automatem od oblíbeného vývojáře online her, společnosti Novomatic. Touto hrou se 40 výherními liniemi proplujete s pravidelnými výhrami. Sázky na výherní linii se pohybují od 1 do 200 mincí. Na stránkách Quasar Gaming si také můžete zahrát další výherní automaty zdarma, například Costadel Cash nebo Happy Fruits.

Výherní automat Hold your horses zdarma

 

Ačkoli tato hra nemá tematicky laděnou bonusovou hru nebo progresivní jackpot, obsahuje scatter symbol, který spouští hazardní hru. A i když třeba každé hazardní kolo nevyhrajete, můžete alespoň stále vyhrávat volná zatočení. Tato hra má opravdu rychlé tempo a její design je opravdu skvělý. Pokud hledáte něco modernějšího, tak se celkově jedná o dobrou hru. Procento návratnosti ke hráči je ve srovnání s ostatními hrami průměrné.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti