Menu

Marilyn Red Carpet

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Marilyn Red Carpet

Výherní Automat Marilyn Red Carpet Online ZdarmaZa poslední dobu se objevilo spoustu výherních automatů věnovaných tématu Marilyn Monroe a zde je další z nich. Tentokráte je ale vytvořen vedoucím vývojářem online her, společností Novomatic. Proto si u této hry můžete všimnout mnohem lepších vizuálních efektů. Spatříte zde osvětlení a symboly pocházející z doby, kdy Marilyn poprvé vkročila do Hollywoodu. Pokud hledáte ve výherních automatech něco retro, pak si tento opravdu zamilujete. Pro další podobné výherní automaty zdarma se podívejte na Marilyn Diamonds a 100 cats.

Výherní Automat Marilyn Red Carpet Online Zdarma

 

Marylin Red Carpet je velmi jednoduchý výherní automat se 3 řádky a 20 výherními liniemi. Můžete si nastavit, s kolika výherními liniemi chcete hrát. Pro začátek jich máte aktivovaných 10. Jednou z těch nejlepších věcí na tomto výherním automatu je jeho dekorace a způsob, jakým byl vytvořen. Vizuální efekty a použité pozadí je naprosto úchvatné.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti