Menu

Bullion Bars

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bullion Bars

Výherní Automat Bullion Bars Online ZdarmaHrajete rádi piškvorky? Pak byste si jistě měli zahrát i tento výherní automat. Bullion Bars totiž adaptovala tuto hru do formy výherního automatu dostupného zdarma. Naleznete zde také zlaté nápisy Bar a nezanedbatelné výhry, které zaručují, že tato hra není vůbec chamtivá. Původním tvůrcem této hry je společnost Novomatic, známá pro své originální a zajímavé tematické výherní automaty se skvěle navrženými výplatami. Toho si také můžete všimnout v tomto výherním automatu. Chcete-li si zahrát další podobné hry, vyzkoušejte Book of Ra Deluxe a Boto Bingo.

Výherní Automat Bullion Bars Online Zdarma

 

Bullions bars je tříválcový výherní automat s 20 výherními liniemi. Na každou výherní linii můžete vsadit jednu minci, ale sázky jsou limitovány. Nejnižší možná sázka je 0,001 mince. Tato hra je opravdu štědrá a celková návratnost k hráči je dost vysoká. Pokud se vám poštěstí vytočit ti jackpot, můžete se těšit až na 200 000x vaši sázku.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti