Menu

Party Games Slotto

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Party Games Slotto

V našem novém slotu se 3 řádky a 20 výherními liniemi se pořádá pěkný mejdan! Seřaďte symboly do správného pořadí a výhra je vaše! K tomu máte v bonusové hře „Vyberte si svou cenu“ možnost si s naším párty šerifem vybrat jeden z dárků! Který z hostů mejdanu pro vás má ten nejlepší dárek? 1…2… nebo 3. – rozhodnout se musíte vy!

Automat Party Games Slotto Online Zdarma

Party Games Slotto je automat s 5 válci a 20 výherními řadami. K vítězství je třeba umístit na řádcích symboly do správného pořadí. Pokud vám padne 3, 4 nebo 5 symbolů šerifa na jednom řádku, spustí se bonusová hra „Vyberte si cenu“, ve které si s trochou štěstí můžete ze tří cen vytáhnout vaši hlavní výhru.

Automat Party Games Slotto Online Zdarma

 

Tento slot (také známý pod názvy výherní nebo ovocný automat a jednoruký bandit) má 5 válců a 20 sázkových linií. Sázková linie neboli výherní řádek je řádek na válci. Tato linie může na válci probíhat vodorovně, svisle nebo klikihákem.
Přímo po vstupu do hry Party Games Slotto si můžete zvolit částku, se kterou budete hrát. Nyní si stačí už jen zvolit, jak vysoká má být sázka na výherním řádku. Výšku sázky si můžete nastavit pomocí symbolů „+ / – “. Stisknutím tlačítka “Start” budou zahájena jednotlivá kola. Tlačítkem “Automat” se spustí automatická hra, pokud si automat přejete přerušit, opětovně stiskněte toto tlačítko.

Tlačítko Hazard

Tlačítko Hazard se objeví, jakmile se vám podaří docílit výherní kombinace. Hraním hazardové hry můžete vaši sázku zdvojnásobit. Pro tuto funkci stačí kliknout na tlačítko Hazard. Nechcete-li hazardovat, stiskněte jednoduše tlačítko Vyplatit.

Bonusová funkce “Vyberte si cenu” (Pick a Prize)

Bonusová hra „Pick a Prize“ se spustí, jakmile se vám podaří seřadit 3, 4 nebo 5 symbolů Šerifa do jedné řady. Ve hře se zobrazí tři obrázky “Party Games“. Zvolte si jeden z nich, aby se vám ukázala vaše cena.

(Další informace naleznete v sekci “Výhry” přímo ve hře.)

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti