Menu

Fruit Coctail

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruit Coctail

Ovocný Automat Fruit Coctail Online ZdarmaOd společnosti Novomatic, která je rakouským vývojářem her, pochází i další výherní automat. Tentokráte má 9 výherních linií a 5 válců. Výherní automat FruitCoctail je jedním z těch starších výherních automatů od tohoto výrobce a postrádá jakýkoli nádech jedinečnosti. Pracuje se skvěle osvědčeným ovocným tématem a pravdou je, že ve vás vyvolá pocit, jako byste se nacházeli v opravdovém kasinu. Roztáčení válců předcházející samotné hře vás přenese do naprosto odlišného světa. Na Quasar Gaming si můžete zahrát i podobné výherní automaty zdarma, například Dark Queen a Deuces Wild.

Ovocný Automat Fruit Coctail Online Zdarma

 

Výherní automat Fruit Coctail vás po vizuální stránce příliš dlouho přitahovat nebude. Můžete tak po chvilce zapnout alespoň doprovodnou hudbu. Jednou věcí, která vás však udrží u hraní, je neustále stoupající vzrušení z volných zatočení a výher. Bonusovou hru zde spustíte, získáte-li na válcích alespoň tři stejné symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti