Menu

Spinderella

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Spinderella

Hrací Automat Spinderella Online ZdarmaTento hrací automat zdarma od společnosti Novomatic vám představí překrásnou princeznu z pohádky o Popelce. Jméno tohoto automatu je pak spojením slova spin (roztočit) a Cinderella (Popelka). Společnost Novomatic tak obohatila tento automat o skvělou zápletku a na první pohled vypadá opravdu úžasně. Tedy alespoň co se týče dekorace a grafické stránky, která vaše oči doslova přitahuje. Podíváte-li se zblízka, zjistíte, že Spinderella má 20 hracích linií. Hrací linie jsou nastavitelné, stejně jako vaše sázky na jednu linii.

Hrací Automat Spinderella Online Zdarma

 

Hrací automat Spinderella má pro vás nachystané speciální funkce jako volná zatočení, dodatečné výplaty a zajímavé herní prostředí. Zahrát si ho můžete klidně se všemi 20 hracími liniemi. V tom případě se vaše sázka vynásobí na všech 20 linií a maximálně tak můžete hrát za 10 000 kreditů. Maximální výhry pak činí také 10 000 x vaši sázku. Jak je ale zvykem, k získání takové výhry musíte splnit hned několik podmínek.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti