Menu

Jacks Or Better Novomatic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jacks Or Better Novomatic

Hrací Automat Jacks Or Better Online ZdarmaJacks or Better je video pokerová hra od společnosti Microgaming, což je jeden z vedoucích tvůrců online herního softwaru na celém světě. Tato hra je jednou z těch nejsnadnějších her na ovládání, a i když jste nikdy před tím video poker nehráli, tuto hru pochopíte velmi rychle. Nenaleznete zde však žádné bonusy ani žolíky, dostupný jackpot ale dosahuje skvělých 4000 mincí. Tuto hru si můžete zahrát kdykoli a kdekoli, protože je snadno dostupná na stránkách Quasar Gaming. Nicméně si ji zde můžete zahrát pouze za reálné peníze. Pokud si chcete zahrát výherní automaty zdarma, můžete vyzkoušet třeba hry 100 cats nebo Dazzling diamonds.

Hrací Automat Jacks Or Better Online Zdarma

 

V této hře získáte jackpot vždy, když se vám podaří sestavit královskou postupku, která se skládá z 10, J, Q, K a esa v tomto pořadí. To se naneštěstí nestává moc často, ale i tak má tato hra dobrý poměr výher. Pokud hledáte zábavnou pokerovou hru, která má dobré výplaty, tak jste ji právě našli.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti