Menu

Wild Rescue Novomatic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Rescue Novomatic

Výherní Automat Wild Rescue Online ZdarmaWild Rescue je pětiválcovým výherním automatem zdarma od společnosti Novomatic se 30 výherními liniemi. V tomto automatu můžete vyhrát maximálně až 1500x vaši sázku. Výherní linie vám nabízí výplaty jak zleva doprava, tak zprava doleva a znamená to, že na každou výherní linii můžete vsadit od 1 do 300 kreditů. Výherní automat je nadupán i funkcemi jako jsou spiny zdarma a automatická hra. Když se unavíte, můžete tak automat nechat hrát za vás.

Výherní Automat Wild Rescue Online Zdarma

 

Speciální funkce v tomto automatu představují funkci Tumble, hazardní hru, speciální symboly, apod. Pokud tedy hledáte výherní automat se spoustou speciálních funkcí, tak jste ho právě našli. Wild Rescue se vůbec nepodobá zastaralým hrám a i profesionální hráči tento automat jistě ocení. Vaším cílem bude jako vždy získat co nejvíce výher, což znamená vytvořit co nejvíce klasických výherních kombinací alespoň ze tří stejných symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti