Menu

Sinderella

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sinderella

Hrací Automat Sinderella Online ZdarmaTato pohádka o Popelce je vyprávěna trošku jinak, než ji známe. Přesně tak, je to totiž pohádka o zlé Popelce. Sinderella je výherní automat zdarma od společnosti Novomatic, kde byla hlavní postava srandovně zaměněna, aby byl tento automat lákavější. Nicméně jeho tvůrci záměnu této slavné princezny příliš mnoho nerozvedli. Výherní automat naštěstí není tak plochý, jako samotná zlá popelka. Nejlépe ho ale můžeme označit za velmi základní. Sinderella se tak hodí spíše pro tradiční hráče, kterým se líbí výherní automaty ze zlaté éry kasin.

Hrací Automat Sinderella Online Zdarma

 

Tento výherní automat má pouze 3 válce a 50 výherních linií. Výherní linie nejsou fixní, znamená to, že si je můžete nastavit podle vašich preferencí. Protože se ale výherní linie tvoří ze všech stran, můžeme říct, že má tento automat 9 válců. Tvůrce automatu Sinderella musíme ocenit alespoň za to, že se snaží posunout limity a vytvořit vždy něco nového a odlišného.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti