Menu

Plenty on Twenty

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Plenty on Twenty

Nechte nestoudné ovoce vytvořit tu správnou vitamínovou kombinaci a těšte se na zaslouženou sklizeň. Jedině tak můžete vyhrát spoustu twistů. Neváhejte a pusťte se do hry s rozv

automat plenty on twenty online zdarmaerným ovocem!

Automat Plenty on Twenty Online Zdarma

 

V herním slotu Plenty on Twenty™ vsázíte na 20 výherních linií na 5 válcích. Cílem hry je, aby se na všech pěti válcích objevil stejný symbol. Výhra se počítá zleva do prava. Sedmička nahrazuje všechny symboly kromě symbolu Hvězdy.

Zahájení hry Automatu Plenty on Twenty Zdarma

Tento herní automat, nazývaný také slot nebo jednoruký bandita má 20 výherních linií na 5 válcích. Výherní linie je ta linie, která prochází přes všechny válce a to vodorovně, svisle, nebo ve směru cikcak. Když na jednu z výherích linií vsadíte sázku, aktivujete ji.

Ihned po vstupu do hry máte možnost zvolit si počet twistů, o který si chcete zahrát.
Pomocí symbolů „+ / – “ můžete měnit výši sázky a počet výherních linií. Tlačítkem “Start” roztočíte válce. Tlačítko “Automat” roztočí válce automaticky. Pokud si automatické roztáčení válcu přejete zastavit, stačí na toto tlačítko kliknout znovu.

Hazard

Tlačítko „Hazard“ se zobrazí, jakmile dosáhnete výherní kombinace. Pomocí tohoto tlačítka můžete vaši výhru zdvojnásobit, anebo ji prohrát. Pokud si výhru chcete ponechat, klikněte na tlačítko “Vyplatit”.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti