Menu

Aztec Power

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Aztec Power

Výherní Automat Aztec Power Online ZdarmaMáte rádi hry s antickými tématy? Myslíte si, že Mayové přináší štěstí? Tak tohle je právě ta hra, kterou jste hledali. Aztécké symboly a doprovodná hudba v tomto výherním automatu vytváří mystický nádech. Společnost Novomatic opět vytvořila nádhernou hru s tématem, které nikdy neomrzí. A tato hra nejenže vypadá dobře, ale poskytuje také dobré výplaty. Jedná se o skvělý výherní automat dostupný zdarma na Quasar gaming. Vyzkoušet můžete také další hry, jako například Extra Stars a Circus Brilliant.

Výherní Automat Aztec Power Online Zdarma

 

Tento výherní automat má bonusovou funkci v podobě volné hry a navíc, když získáte správně seřazené symboly, můžete získat až 20 volných zatočení. Máte zde ještě spoustu dalších možností, jak vyhrát, a když se vám podaří získat jackpot, můžete se těšit až na 4000 mincí. Výherní automat Aztec Power také obsahuje scatter symbol, kterým můžete spustit bonusovou scatter funkci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti