Menu

Beach Party

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Beach Party

Bingo Beach Party Online ZdarmaBeach Party je hrou od společnosti Vegas Technology. Existuje někdo, kdo by si nechtěl užít trošku sluníčka, opalování a zároveň hraní na výherním automatu? Představte si, jaké by to bylo, zahrát si výherní automat s vaším oblíbeným tématem zdarma přímo na pláži? Nebylo by to skvělé? A právě tohle vám tento výherní automat nabízí. K tomu navíc poskytuje skvělé výplaty, takže si hraní vychutnávejte opravdu do sytosti. Tento výherní automat má pouze jednu výherní linii, takže vás přenese zpět do éry klasických výherních automatů. Zahrajte si tuto hru třeba jen pro zábavu nebo vyzkoušejte další hry jako Power Joker nebo Sinderella.

Bingo Beach Party Online Zdarma

 

V této hře nejsou žádné symboly animovány a hra vám někdy může začít připadat monotónní, ale i tak se jedná o svěží změnu oproti běžným výherním automatům, na které můžete narazit všude kolem. Ve hře jsou tři válce a jedna výherní linie. Jackpot má hodnotu 2000 mincí a vsadit si můžete až jeden dolar na výherní linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti