Menu

Armadillo Artie Dash For Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Armadillo Artie Dash For Cash

Hrací Automat Armadillo Artie Dash For Cash Zdarma OnlineJste fanoušky Amerického jihozápadu? Pokud ano, pak si tuto hru zamilujete. Stejně tak si ji můžete oblíbit, když hledáte výherní automat s víceméně bezstarostnou atmosférou. Hlavním průvodcem hry je zábavný Armadillo Artie, který je oblíbený v celé pouštní oblasti Texasu. Jedná se o výherní automat zdarma, který vám přináší šanci vyhrát, zatímco se bavíte. Na pozadí hry hraje na bendžo rytmická country muzika, takže je absolutně nemožné, aby se hra stala monotónní. Vyzkoušejte také podobné hry, například River Queen a Twisted Pays.

Hrací Automat Armadillo Artie Dash For Cash Zdarma Online

 

Všechny herní symboly zde mají své výplaty, ale tu nejvyšší získáte za zlatý nápis Armadillo Artie. Navíc se nejedná pouze o ten nejcennější symbol, zároveň je to i wild symbol. Dále je tu běžec s červenými teniskami, který má stejnou hodnotu jako vačice a za nimi následuje zelený had v převleku šerifa.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti