Menu

Wizard Of Odds

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wizard Of Odds

Hrací Automat Wizard Of Odds Zdarma OnlineVýherní automat Wizard of Odds má návratnost k hráči pouhých 92 %, tak nečekejte žádné velké výhry. Na druhou stranu si tento automat jistě skvěle užijete. Když v tomto automatu vyhrajete, tak vyhrajete opravdu masivní částku, jediná nevýhoda je, že vám dosažení takové výhry může trvat dlouho. Zářivé barvy a skvělé funkce vás ke hraní tohoto automatu přímo lákají. Jedná se o pětiválec se třemi řádky a 20 výherními liniemi. Tento výherní automat zdarma je umístěn na pozadí vysokých hor se zasněženými vrcholky.

Hrací Automat Wizard Of Odds Zdarma Online

 

Pokud se vám líbil výherní automat Wizard of Oz, pak se vám bude určitě líbit i tento. Abyste dosáhli vysokých výher, musíte vytvořit na válcích výherní kombinaci z některých ze tří nejlépe platících symbolů. Těmi symboly jsou logo hry Wizard of Odds, kouzelnická hůlka a samotný kouzelník. Kniha kouzel, kouzelníkův klobouk a kotlík jsou tři bonusové symboly. Všechny bonusové symboly aktivují různá bonusová kola. Znamená to, že se v této hře setkáte hned se třemi různými scatter symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti