Menu

Zreczny Magik

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Zreczny Magik

Výherní Automat Zreczny Magik Online ZdarmaZreczny Magic je výherní automat zdarma, který zpracovává ovocné téma. Grafická stránka je nicméně naprosto odlišná všemu, na co jste zvyklí. Tento výherní automat má dvě úrovně, takže hra sama o sobě je o něco složitější, než jsou ostatní výherní automaty. Nováčci mohou být trošku zmateni, ale v podstatě nejde o nic složitého. Naleznete zde tlačítka + a – pro nastavení vsazených mincí. První úroveň je základní úrovní pouze s jednou aktivní výherní linií. Druhá úroveň je místem, kde máte šance na výhru mnohem vyšší. Jsou zde totiž hned 4 výherní linie.

Výherní Automat Zreczny Magik Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu nemáte na výběr počet výherních linií, protože jsou stanoveny fixně. S dvojitou hrací obrazovkou ale můžete zažít dvojitou zábavu. Pokud se vám podaří vytvořit výherní kombinace, tak očekávejte pořádné výhry. Výherní kombinace můžete tvořit na řádcích nebo na sloupcích. Také máte možnost zastavit maximálně 3 válce při kliknutí na tlačítko hold a, b nebo c.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti