Menu

Sic Bo Novomatic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sic Bo Novomatic

Hrací Automat Sic Bo Novomatic Zdarma OnlineSic Bo je čínská hra v kostky, se kterou se však dnes již můžete setkat v některých evropských kasinech a někdy dokonce i v kasinech v USA. Tato hra vznikla na počátku 20. století ve střední Asii. Díky tomu, že se jedná o hru s kostkami, je to skvělá hra pro video automaty. A toho využila i společnost Novomatic, která právě vydala tento výherní automat zdarma, který si na mnoha stránkách můžete zahrát za opravdové peníze. Na stránkách Quasar Gaming můžete tuto hru vyzkoušet zdarma.

Hrací Automat Sic Bo Novomatic Zdarma Online

 

Tento výherní automat se od ostatních automatů hodně liší. Jeho pravidla však nejsou tak složitá, jak se na první pohled zdá. Jakmile se tuto hru naučíte, můžete se na ní stát lehce závislí. Maximální sázka na jedno zatočení je 300 euro a nejméně můžete vsadit 1 euro. Celkově tato hra obsahuje 8 sázek: jednotlivá čísla, dvojici čísel, trojici výherních kombinací apod. Výhry z jednotlivých sázek se liší a závisí také na vámi vsazené částce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti