Menu

Cherry Love

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cherry Love

Výherní Automat Cherry Love Online ZdarmaCherry Love je výherní automat, který v sobě kombinuje téma klasických ovocných symbolů třešní, ďábelských andílků a Playboye. Hodnota sázek se pohybuje od 0,30 na každé zatočení, ale maximálně si můžete vsadit až 30 mincí na zatočení. Ty nejvyšší výhry získáte při využití speciálních symbolů, neprogresivních jackpotů, spinů zdarma, expandujících wild symbolů nebo obyčejných wild symbolů. Jackpot nabízený tímto automatem není progresivní a má hodnotu 4000násobku vaší sázky.

Výherní Automat Cherry Love Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 30 výherními liniemi. Zahrát si můžete i demo verzi tohoto automatu a teprve poté si vsadit reálné peníze. Automat vám také nabídne možnost zahrát si v režimu automatické hry, kdy nemusíte manuálně roztáčet válce. Automatický režim je možné nastavit na určitý počet her a bude zastaven také při získání spinů zdarma.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují sexy dívku, zapalovač, přívěšek na klíče ve tvaru nápisu Cherry Love, třešně, zlatý hadí prsten, srdce s nápisem Love a červenou růži. Mezi další symboly patří klasické symboly hracích karet, které mají hodnotu od 9 až po eso.

Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu je červená růže. Za pět těchto symbolů vyobrazených na jedné aktivní výherní linii získáte 4000 mincí. Druhou nejvyšší výhru v hodnotě 2000 mincí vám vyplatí symbol srdce s nápisem Love.

Wild symbolem tohoto automatu je sexy dívka, která se může zobrazit kdekoli na válcích. Tento symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly a vytváří tak mnohem více výherních kombinací. Scatter symbol vám nabídne nejen spiny zdarma, ale také násobitele výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti