Menu

Smiling Joker 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Smiling Joker 2

Automat Smiling Joker 2 Online ZdarmaTento výherní automat byl vytvořen s myšlenkou na naprostou dokonalost. Jedná se o druhou verzi již známého automatu, který se rozkládá na 3 válcích a nabídne vám výplaty všemi směry. Doplňkovou možností je vsazení svých výher, které mohou být zdvojnásobeny. Co vás ale ke hraní na tomto výherním automatu jistě přiláká, je možností výhry 5000 euro, kdykoli se na válcích objeví wild symbol. Představte si váš úsměv na tváři při získání této částky při jednom jediném zatočení. Stačí jen na válcích najít usmívajícího se žolíka a hned se objeví úsměv na tváři i vám.
Funkce výherního automatu
Tento výherní automat vás jistě přiláká také svým chytlavým zvukovým doprovodem a skvělou grafikou. Připravte se ale na zážitky opravdu málo běžné. Ve výherním automatu Smiling Joker II budete mít k dispozici 27 výherních linií. Před roztočením válců si můžete nastavit hodnotu svých sázek a podívat se, jaké mohou být vaše potenciální výhry. Součástí automatu jsou také jackpoty, které se podobají všem ostatním automatům společnosti Apollo Games. Tento výherní automat vás prostě nebude jenom bavit, ale naprosto vás uchvátí.

 

Automat Smiling Joker 2 Online Zdarma

 

Herní symboly
Symbol žolíka může v této automatové hře nahradit všechny ostatní symboly a náhodně i zdvojnásobit vaše výhry. Symbol obrovského melounu zabírá dva symboly, ale jeho hodnota je stejná, jako obyčejný symbol melounu. Všechny výplaty si můžete zobrazit v tabulce výher.

 

One comment

  1. chcem vaskusat hru zadarmo.

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti