Menu

Hockey League Wild Match

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hockey League Wild Match

Hockey League Wild Match Automat Online ZdarmaVýherní automat Hockey League Wild Match je vzrušující hrou, která se hraje na lední ploše a ti nejlepší hráči zde mohou skórovat a vyhrát pořádnou sumu peněz. Celý tento automat je inspirován ledním hokejem a jednotliví hráči se zde mohou postavit do role profesionálních hokejistů a rozdrtit své soupeře. Vaše veškeré snahy potom budou velmi štědře odměněny.

Hockey League Wild Match Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat má velmi dynamický a moderní vzhled s tou nejlepší grafickou stránkou a spoustou herních postav. Válce jsou vytvořeny ve tvaru televizní obrazovky, na které je puštěný hokejový zápas. Pod obrazovkou se pak nachází ovládací panel se všemi potřebnými tlačítky. Jednotlivé symboly jsou na obrazovce s modrým pozadím zobrazeny velmi kontrastně a nechybí zde ani skvělé animace. Tento výherní automat vypadá jako všechny ostatní výherní automaty tohoto stylu a o skvělou atmosféru se zde postará převážně velmi hlasitý dav fanoušků.

Základní pravidla

Toto utkání má klasické hokejové hráče, jen několik málo pravidel a jednoduché ovládání, které je umístěno na spodní straně herní obrazovky. Automat se rozkládá na 5 válcích s 9 fixními výherními liniemi, na kterých se vaše výherní kombinace změní v peněžní odměny. Tlačítka plus a mínus můžete použít pro nastavení vaší sázky nebo hodnoty vsazených mincí. Pokud chcete zjistit vaše další možnosti, tak stačí zobrazit rozevírací menu. Jakmile jste připraveni, tak jen roztočte válce a začněte hrát. Jednotlivými symboly jsou eso, král, královna, kluk, rozhodčí a hokejoví hráči.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti