Menu

Eagles Wings

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Eagles Wings

Výherní Automat Eagles Wings Zdarma OnlineCo mají orli spojeného s výherními automaty je otázkou, ale v případě společnosti Microgaming a jejího výherního automatu s názvem Eagle’s Wings se tato majestátní bystrozraká dravá stvoření stávají důležitými.

Proč nehodit nohy na stůl a nezahrát si hru přírodou inspirovanou, než vyrazit na čerstvý vzduch a objevovat bohatou Americkou divokou přírodu? Určitě existuje spousta důvodů, proč byste raději prozkoumávali venkovní svět, než hráli ponurý video automat. Pokud však chcete mít alespoň nějakou šanci na získání rychlé hotovosti, pak tento výherní automat může být řešením.

Výherní Automat Eagles Wings Zdarma Online

 

V této hře budete chtít najít co nejvíce symbolů orlích křídel, protože právě to jsou wild symboly tohoto automatu, které nahrazují všechny ostatní symboly až na scatter. Zvláště musíte brát na vědomí i to, že každá výhra za výherní kombinaci s wild symbolem vám bude zdvojnásobena. Nejedná se však o běžné wild symboly, ale o stacked wild symboly, takže se na válcích mohou objevovat dvojitě či trojitě. Wild symboly jsou navíc v této hře nejcennějšími symboly. Za řadu pěti z nich získáte hodnotu vaší sázky vynásobenou tisíckrát.

Tak už je nám jasné, že v této hře jsou důležití orlové, ale musíme si říct ještě něco o samotné hře. Již na první pohled tento výherní automat zapadá do skvěle fungující rovnice společnosti Microgaming. Má pět válců, 25 výherních linií a již dříve zmíněné stacked wild symboly, volná zatočení a solidní grafickou stránku.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti