Menu

Fat Lady Sings

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fat Lady Sings

Hrací Automat Fat Lady Sings Zdarma OnlineŘíká se, že není nic není u konce, dokud se nedá do zpěvu tlustá dáma (neboli neříkejte hop, dokud nepřeskočíte). Při hraní této hry není ničeho konec, dokud nemáte shrábnutou kořist 3 750 mincí, což se přesně rovná okamžiku, kdy tlustá dáma propukne ve své nenapodobitelné trylkované mňoukání. Jen poté můžete se širokým úsměvem na tváři a s vakem peněz přes rameno odejít domů.

Hrací Automat Fat Lady Sings Zdarma Online

 

Tento pětiválcový neprogresivní výherní automat od společnosti Microgaming je celý jen o této přitloustlé dámě a její roli při pomoci získat vám peníze. Zda zpívá falešně nebo ne, to opravdu není důležité. Zda umíte či neumíte hrát výherní automat, to není už vůbec důležité, protože to umí opravdu každý. Když máte štěstí, vyhrajete. Když nemáte štěstí, tak nevyhrajete. Je to jednoduché jako facka.

Tento operně laděný výherní automat online byl navržen tak, aby se podobal divadlu. Ozdobně vyřezávané okrajní sloupce a trámy lemující válce dávají dojem, že se v tomto hojně navštěvovaném divadle odehrává opravdové mistrovské dílo. Postavy této hry se skládají ze tří tělnatých žen (všechny tři jsou pravděpodobně zpěvačky). Jedna je převlečena za gejšu, druhá je pokryta drahými perlami a má na sobě dlouhou róbu a třetí má vlasy spletené do copů a má na hlavě vikingskou helmu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti