Menu

Dr. Watts Up

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dr. Watts Up

Výherní Automat Dr. Watts Up Online ZdarmaDr. Watts Up je fantastickým výherním automatem zdarma od společnosti Microgaming. Tento úžasný výherní automat je založen na velmi zajímavé postavě zvané Dr. Watts Up. Hráčům je zde umožněno hrát si v jeho šílené laboratoři s opravdu divokými experimenty. Jedná se o pětiválcový výherní automat s 243 výherními liniemi.

Výherní Automat Dr. Watts Up Online Zdarma

 

Proto tato hra není jen o jedinečném zážitku z výzkumné laboratoře, ale také o vysokých cenách. Grafická stránka, animace a zvukové efekty vám doslova vyrazí dech. V tomto výherním automatu se také setkáte s několika úžasnými symboly, jako jsou například mikroskopy, bacily, roboti, laboratorní krysy a dokonce i lidské mozky. Samotný Dr. Watts Up spolu s jeho nádhernou asistentkou jsou také hracími symboly. Wild symbolem je logo hry a scatter symbolem je symbol jádra. Mimo tyto speciální symboly nabízí tento úchvatný výherní automat zdarma také bonusové spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti