Menu

Old King Cole

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Old King Cole

Hrací Automat Old King Cole Online ZdarmaJe téměř nemožné, aby vás tento obtloustlý starý král, který chce od života pouze to nejlepší, co mu může nabídnout, neokouzlil. Od dýmky, která má pouze ten nejvybranější tabák až po vína, která vás mohou opít už svoji lahodnou vůní. Na dvoře tohoto krále neexistuje nic, co by nepřekračovalo hranice. Pokud jste právě ucítili závistivé píchnutí v hrudi, musíme jako první uznat, že k tomu rozhodně máte důvod.

Hrací Automat Old King Cole Online Zdarma

 

Společnost Microgaming nicméně naši závist skvěle využívá. Jak praví staré pořekadlo: „Když nepřítele nemůžete porazit, tak se s ním spojte.“ Právě takto můžete získat kousek radosti z života krále Cole. Vstupte na jeho majestátní dvůr a doprovázejte ho na jeho dobře známých dobrodružstvích.

Výherní automat Old King Cole je opravdovým hráčským potěšením, jak po estetické stránce, tak i jeho lukrativností. Má 5 standardních válců, 20 výherních linií a je přímo nadupán kombinacemi, které pouze čekají na to, až je objevíte, využijete a až skončí přímo na vašem bankovním účtu. Snad vám štěstí ve hře vydrží co nejdéle a dokážete z vašeho zatočení válci vytěžit co nejvíce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti