Menu

Bridezilla

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bridezilla

Výherní Automat Bridezilla Zdarma OnlineTento výherní automat zdarma je jedním z těch nejúžasnějších automatů, které byly nedávno uvedeny na trh. V tomto skvělém výherním automatu mají hráči šanci naplánovat si jejich svatební den od jeho prvopočátku. Hráči se ale musí snažit o naprosto perfektní plánování, protože jejich nevěsta se během hry může snadno změnit z něžné a nevinné dámy na podivné stvoření se zelenou kůží, rohy a zářivě červenýma očima.

Výherní Automat Bridezilla Zdarma Online

 

Tento výherní automat zdarma vlastně představuje pětiválcový video automat s 243 výherními liniemi. Těšit se můžete také na velmi dobré bonusové funkce, jako například wild symboly, scatter symboly a spiny zdarma. Grafická stránka, video a zvuková stránka jsou naprosto úchvatné. Wild symbolem tohoto výherního automatu je samotná nevěsta. Ta může nahradit jakýkoli jiný symbol kdekoli na 5 válcích mimo scatter symbol, kterým je kostelní zvon. Wild symbol vám pomůže vytvářet výherní kombinace a zvýšit vaše výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti