Menu

Jurassic Jackpot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jurassic Jackpot

Hrací Automat Jurassic Jackpot Zdarma OnlineSpolečnost Microgaming znovu odvedla skvělou práci na tomto výherním automatu zdarma, který vás přenese do prehistorické doby plné dinosaurů. Tento výherní automat nemá žádné pozlátka, ale nabízí vám 3 válce s jednou výherní linií spolu s opravdu fantastickými cenami. Grafická stránka a animace jsou opravdu dobré a doopravdy znovu vytvářejí svět dinosaurů. Soundtrack je samozřejmě naprosto propojen s tématem. Samotná hra je velmi jednoduchá.

Hrací Automat Jurassic Jackpot Zdarma Online

 

Jako klasický výherní automat obsahuje Jurassic Jackpot velmi málo pravidel. V podstatě jediné, co musíte udělat, je roztočit válce a čekat se zaťatými pěstmi na zobrazení výherní kombinace. Nejvyšší cenou tohoto automatu zdarma je 1600 mincí. Když vezmete v potaz, že maximální sázka činí pouze 2 mince, tak je tato částka opravdu gigantická. Tento automat nicméně nemá mimo wild symbol v nabídce žádnou další speciální bonusovou funkci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti