Menu

Cherry Red

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cherry Red

Výherní Automat Cherry Red Online ZdarmaJedná se o jednoduchý, ale zároveň jeden z nejzábavnějších hracích automatů online. Cherry Red je tříválcovým tradičním automatem s atraktivním ovocným tématem. Po pravdě je to jeden z výherních automatů, který si za mnohá léta oblíbili miliony fanoušků hracích automatů, a to hlavně pro jeho jednoduchost a přímost. V této hře zdarma naleznete wild symbol, který zároveň funguje jako násobitel 4x. Pravidla hry jsou tak jednoduchá, že si je rychle osvojí i naprostí nováčci.

Výherní Automat Cherry Red Online Zdarma

 

Nejdůležitější na této hře je ale získání výherních kombinací, které jsou uvedeny v tabulce výplat. Symboly jsou povětšinou velmi tradiční, jako sedmičky, bary, třešně a zvony. Nejdůležitějším symbolem, který je zároveň symbol wild, je symbol třešní. Tento symbol může doplnit neúplné výherní kombinace. Nejvyšším jackpotem této hry je 1600 mincí, což je ve srovnání s ostatními výherními automaty této kategorie velmi slušná částka.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti