Menu

Chiefs Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Chiefs Fortune

Hrací Automat Chiefs Fortune Online ZdarmaChiefs Fortune je jedním z nejjednodušších dostupných výherních automatů zdarma. To ale neznamená, že mu chybí skvělé ceny a spousta zábavy. Tento výherní automat je zasazen do historické éry USA, kdy ještě panovali konflikty mezi kovboji a indiány. Tento výherní automat ale nepojednává o žádné válce. Celá hra je vlastně jen o získání tajného indiánského receptu na štěstí. K tomu máte celé 3 válce a jednu výherní linii.

Hrací Automat Chiefs Fortune Online Zdarma

 

I to ale nezabrání indiánskému náčelníkovi v nabídnutí nejvyššího jackpotu, 2000 mincí. Abyste spustili tuto hru, musíte zadat úvodní sázku. Maximální sázka činí 3 mince, ale klidně můžete vsadit i méně. Všechny výherní kombinace jsou uvedeny v tabulce výplat a jsou skvěle popsány. Tím nejhodnotnějším symbolem je wild symbol, který má podobu hlavy samotného náčelníka. Tento symbol dokáže proměnit nevýherní kombinace na výherní pouze nahrazením nepotřebných symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti