Menu

Retro Reels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Retro Reels

Výherní Automat Retro Reels Online ZdarmaMezi pětiválcovými výherními automaty asi nemůžeme najít větší klasiku než Retro Reels. Jak již napovídá samotné jméno, jedná se o hru, která je inspirovaná těmi klasickými starými arkádovými výherními automaty. Tento online výherní automat od společnosti Microgaming má dokonce unikátně navrženou ovládací desku tak, aby se podobala těmto tradičním skříňovým automatům.

Výherní Automat Retro Reels Online Zdarma

 

V tomto automatu naleznete všechny ty retro herní symboly, které jsou přímo synonymem pro tradiční automaty, a dokonce uslyšíte i autentické zvukové efekty arkádových her. Retro Reels ale také na svých 5 válcích s 20 výherními liniemi nabízí spoustu výhod online video automatů. A co víc, máte možnost získat některé z doplňkových speciálních funkcí, jako jsou například volná zatočení a fascinující funkce opětovného roztočení válců.

Tento výherní automat zkrátka obsahuje velmi zajímavou speciální funkci, která poskytuje hráčům větší šance na získání výherní kombinace, aniž by museli znovu roztáčet všech pět válců. Tak si jen představte, že jste si vtočili symbol dolaru na jedné výherní linii na prvním, druhém, čtvrtém a pátém válci. K tomu, abyste získali jackpot, si musíte vytočit tento symbol už jen pouze na třetím válci. Tak právě nyní máte možnost získat tento chybějící symbol opětovným roztočením pouze tohoto jednoho válce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti