Menu

Paradise Found

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Paradise Found

Výherní Automat Paradise Found Zdarma OnlineZtraťte se v divoké přírodě a nalezněte kousek vašeho osobního ráje s výherním automatem Paradise Found. Tato hra od společnosti Microgaming se odehrává v novodobém edenu, na vrcholku Himalájí, kde je život pouze o těch nejmenších potěšeních. Přesně taková je i tato hra. Znamená to, že vás přímo neuchvátí extravagantními bonusovými hrami a adrenalinovými volnými zatočeními.

To z této hry ale nečiní špatný výherní automat zdarma, právě naopak. Naleznete zde 20 výherních linií a stejně tak i wild a scatter symboly. Takže je tu velká šance, že vaše výprava do hor se změní v život měnící zkušenost, jak duševně, tak i finančně.

Výherní Automat Paradise Found Zdarma Online

 

Kdykoli se vám objeví na prvním válci symbol bílého lotosového květu zároveň se symbolem kláštera na posledním válci, spustíte tak speciální bonusovou hru. Ta se liší od všech běžných bonusových her, protože místo toho, aby vám udělila volná zatočení nebo jinou doplňkovou bonusovou hru, pouze zmrazí vaše válce po dobu deseti kol.

To sice nemusí na první pohled vypadat jako opravdu skvělá příležitost na získání výher, ale po pravdě vám tento bonus může vyplatit opravdu pěknou částku. Jak? Během těchto deseti kol se bude wild symbol bílého lotusu náhodně objevovat na různých polích na druhém, třetím a čtvrtém válci. Výherní kombinace tak získáváte pomocí této zvláštní funkce cestujícího wild symbolu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti