Menu

Arctic Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Arctic Fortune

Hrací Automat Arctic Fortune Zdarma OnlineDržte se, přichází jeden z nejchladnějších výherních automatů online od tvůrců společnosti Microgaming. Tento pětiválcový video automat představuje Vikingský příběh, který nabízí svým hráčům hned 1024 způsobů výhry. Nevím jak vám, ale mě připadá, že na konci tohoto skvělého dobrodružství může být opravdový poklad.

Při hledání tohoto pokladu hráči narazí na noblesní a silné postavy Vikingů a také na mystického bílého vlka. Zda toto strašidelné stvoření přináší štěstí nebo ne, to budete muset zjistit sami.

Hrací Automat Arctic Fortune Zdarma Online

 

I když někteří hráči mohou tento výherní automat označovat jako pokročilý, průběh hry je v podstatě velmi přímočarý. Abyste mohli začít, musíte si zvolit hodnotu mince z nabízených hodnot: 0,01, 0,02, 0,05, 0,10 a 0,20. Na jednu výherní linii můžete vsadit od 1 do 10 mincí. Pro získání celkové výše sázky je počet vsazených mincí na linii ještě vynásoben násobitelem sázky (50x). Jakmile máte nastaveny vaše sázky, tak již vám zbývá pouze roztočit válce (kdybyste náhodou nevěděli, tak to uděláte stisknutím toho velkého tlačítka Spin).

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti