Menu

Monster Mania

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Monster Mania

Výherní Automat Monster Mania Zdarma OnlineKdyž narazíme na výherní automat jako je například Monster Mania (od společnosti Microgaming), připomene nám to, o čem vlastně hraní výherních automatů je a co je důvodem, že na celém světě existují miliony vášnivých milovníků výherních automatů zdarma. Jedná se právě ten druh výherních automatů, který nás vždy těší recenzovat. Kdyby pro nic dalšího, tak už jen pro jeho retro ujetou atmosféru a naivní radost.

Výherní Automat Monster Mania Zdarma Online

 

Nikdo přesně neví, před jak dlouhou dobou byl tento výherní automat vydán, ale rozhodně obsahuje všechno, co ze společnosti Microgaming udělalo tak velkého tvůrce výherních automatů, kterým dnes je. Pomalá grafika, nepříjemné zvukové efekty a velmi urážlivý sklon, jak bezohledně zbavit hráče jejich rozumu. Už pouze tento jemný nádech nostalgie, který Monster Mania má, je dostatečným důvodem pro to, abyste tuto hru vyzkoušeli i v roce 2016.

Struktura starších výherních automatů se zdá jako jediná jejich část, která přežila zkoušku času. Tento výherní automat má 5 válců, 3 řádky a 9 výherních linií. Jediným wild symbolem je zde očekávaně samotné logo hry Monster Mania. Wild symbol zastává klasickou roli a nahrazuje všechny ostatní symboly, aby vám pomohl doplnit vaše výherní kombinace. Zajímavé je jen to, že se s ním nesetkáte na okrajových válcích.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti