Menu

Racing For Pinks

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Racing For Pinks

Výherní Automat Racing For Pinks Online ZdarmaJe na čase žít život naplno s tímto výherním automatem plným pouličních závodů od společnosti Microgaming. Racing for Pinks je vysokooktanový závod kde je v sázce opravdu vše. Odvážíte se ho roztočit? Tento výherní automat má 243 výherních linií a pět válců, budete tak mít spoustu šancí, abyste se proslavili. A co víc, tato ultra moderní hra je prošpikována akčními animacemi a obsahuje i turbo bonusový závod. Když v tomto závodu přejedete cílovou čáru jako první, vynásobíte vaši sázku rovnou 175x. Ve hře také naleznete volná zatočení a wild a scatter symboly, takže túrujte váš motor a připravte se na jízdu vašeho života.

Výherní Automat Racing For Pinks Online Zdarma

 

Přejděme ale rovnou na bonusy nabízené online automatem Racing for Pinks. Hra obsahuje závratně rychlý bonusový závod, který umožní hráčům se za doprovodu skvělých vizuálních efektů účastnit rychlostních závodů. Abyste se do závodu kvalifikovali, musíte pouze najít symboly bonusového závodu, které se objevují na prvním a pátém válci během hlavní hry. Jakmile je naleznete, budete na nové obrazovce přemístěni rovnou na startovní čáru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti